Bendra informacija apie projektą

Projektas „VERSLO ŠVYTURYS“

Projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0495

Projektu „Verslo švyturys“ siekiama skatinti tikslinės teritorijos (Klaipėdos senamiestis ir centrinė dalis) bendruomenių narius įgyvendinti savo verslo idėjas. Projekto vykdytojas – asociacija „Mano miestas Klaipėda“ numato organizuoti mokymus kurie projekto dalyviams suteiks būtinų verslo pradžiai žinių ir pagerins praktinius įgūdžius. Bendradarbiaujant su  televizija, numatoma organizuoti 15-os laidų ciklą „Verslo švyturys“, kurių metu projekto dalyviai turės įveikti įvairias verslo pradžioje dažnai sutinkamas užduotis ir dalyvaus pokalbių diskusijose su patyrusiais sėkmingais verslininkais. Laidos pabaigoje 18 jauno verslo subjektų gaus verslo pradžiai vertingas paslaugas. Bendras paramos fondas, kurį pasidalins laimėtojai, 60000 Eur. Šie pinigai bus skirti jauno verslo subjektams, laimėtojai galės pasinaudoti mentorystės paslaugomis, o taip pat įgis ir vertingą biuro technikos įrangą.

 

 

 

 

 

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslumą Klaipėdos integruotų investicijų teritorijoje, paremiant smulkaus verslo steigimosi ir neseniai įsteigto verslo plėtros iniciatyvas Klaipėdos miesto senamiestyje.

Tikslą pasiekti padės 2 nuoseklios projekto veiklos.

Projekto mokymai

Pirmiausia 30 projekto dalyvių dalyvaus motyvavimo ir mokymo veikloje. Mokymai vyks 5 temomis: derybos, lyderystė, rinkodara, komandinis darbas, laiko ir streso valdymas.

Pagalbos verslo pradžiai teikimas

Vėliau, dalyviai turės įkurti jauno verslo subjektą ir varžytis dėl finansavimo, t.y. verslo subjektams bus suteiktos mentorystės paslaugos ir biuro technika.

Transliacijų metu dalyviai vykdys įvairias verslo pradžioje kylančias užduotis, kurias formuos dalyvaujantys patyrę verslininkai, finansų institucijų bei valstybinių įstaigų, atliekančių kontrolę ir priežiūrą, atstovai. Pasirinktas transliacijų formatas yra pakankamai inovatyvus ir leis projekto vykdytojui pasiekti keletą tikslų.

Pagrindiniai pasiekiami tikslai:

 • Pirma – užtikrinti atvirą ir sąžiningą dalyvių konkurenciją, tuo pačiu suteikti jiems išankstinį žinomumą ir viešumą. Tai suteiks galimybę laidos dalyviams ankščiau užmegzti ryšį su būsimais klientais, kas yra ypatingai svarbu jauno/pirmojo verslo pradžioje.
 • Taip pat transliacijų ciklas padės dalyviams priprasti prie viešumo.

Turi jauną verslą ir nori augti?

Turi idėją ir nori ją įgyvendinti?

Per pandemiją nukentėjai ir nori atsitiesti?

Mes turime sprendimą!

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ kviečia teikti savo verslo idėjos arba jauno verslo paraiškas (https://forms.gle/iftXaK41Da4afPkD9)! Net 30 šauniausių idėjų ar jaunų verslų varžysis 15 laidų cikle.
Laidoje Jūs galėsite kalbėti apie savo būsimą arba jau įsteigtą jauną verslą, gauti kompetentingos komisijos įžvalgas, be to – tapsite tikrai žinomi, nes III etapo partneris – laidų transliuotojas Delfi.TV (internete ir televizijos kanalu).
O pati geriausia žinia – net 18 idėjų arba jaunų verslų gaus paramą. Paramos fondas, kurį pasidalins laimėtojai, 60000 Eur!!! Šie pinigai bus skirti jauno verslo subjektams, kad jie pasinaudotų mentorystės paslaugomis, o taip pat įgis ir vertingų biuro technikos prizų!

Apie tai informacija bus jau netrukus.

Pristatome lektorius

TEMA: Lyderystė; Komandinis darbas

GEDIMINAS ANUŽIS
Apie lektorių:
Geba įsijausti į dalyvių situaciją…
Diskretiškai pateikia tai, ką labiausiai skauda… 
Paprastai paaiškina sudėtingus procesus…
PATIRTIS: Mokymų ir renginių vedimo srityje aktyviai dirba nuo 2007-ųjų. Yra intensyvių mokymų projektų Vokietijoje, Gruzijoje, Latvijoje, Švedijoje organizatorius ir dalyvis. Verslumo organizacijų VšĮ „Versli karta“ ir VšĮ „SantakaLT“ steigėjas ir projektų vadovas. Nuo 2013 m. „International Personal Finance“ įmonių grupėje dirbo vidiniu mokymų ir plėtros instruktoriumi. Stažavosi įmonės grupės centruose Londone ir Varšuvoje. Gedimino mokymuose gausu praktinių ir situacinių pavyzdžių ne tik iš konsultavimo patirties finansinėse ir gamybinėse įmonėse, bet ir iš asmeninės patirties. Nuo 2004 m. didelėse tarptautinėse statybų bendrovėse Airijoje ir Norvegijoje ėjo meistro ir statybų instruktoriaus pareigas, kur įgijo vertingos praktinės darbo su gamybos meistrais patirties.

Pristatome lektorius

TEMA: Derybos

IRINA RUŠMANĖ
Apie lektorę:
„Irina yra charizmatiška, entuziastinga, nuolat pataikanti tiesiai į dešimtuką ir motyvuojanti judėti į priekį. Smagu dirbti su žmogumi, kuriam jo veikla yra ne darbas, o aistra – tai įkvepia!“
Aistė Noreikienė, UAB Sofa Brands

Praktikė, savo darbe išbandžiusi viską, ko moko…
Kalba paprastai ir aiškiai, be užuolankų…
Siekia, skatina bei įkvepia siekti rezultato…

PATIRTIS: Tai konsultantė – praktikė. Karjerą pradėjusi pardavimų, Klientų aptarnavimo ir telemarketingo srityse, pastaruosius keletą metų konsultantė daugiausiai dirba su vidurinės grandies vadovais, padėdama jiems pasiekti tiek gamybos, tiek pardavimų rezultatų, pasitelkiant savo komandą. Dirbdama vidine trenere stambioje įmonėje, Irina privalėjo užtikrinti apčiuopiamus rezultatus po mokymų, tad prieš mokymus, siūlydama tam tikrą įrankį ar metodą, ji visuomet įsitikina, kad jis dalyviams puikia suprantamas ir priimtinas bei bus pakankamai lengvai pritaikomas jų darbe. Ilgus metus skyrusi skirtingų žmonių tipų nagrinėjimui pagal skirtingas metodikas, dirbdama su auditorija, Irina Rušmanė sugeba prikaustyti visų susirinkusiųjų dėmesį, įtraukti skirtingų tipų dalyvius, informaciją pateikti jiems priimtiniausiu ir suprantamiausiu būdu. Lektorė yra konkreti ir reikli, turi puikų humoro jausmą, sugeba sukurti darbingą, tačiau taip pat ir draugišką atmosferą. Visa tai padeda laimėti net ir skeptiškai nusiteikusių dalyvių įsitraukimą. Kaip sako pati Irina: „Mes dirbame daug, sunkiai ir labai smagiai!“ Tą patį patvirtina ne tik jos mokymų dalyviai, bet ir jų tiesioginiai vadovai, kolegos iš kitų padalinių. Irina sugeba apjungti ir į ugdymo procesą įtraukti daugiau nei vien savo grupę. Tad pokyčiai iš tiesų vyksta!

Pristatome lektorius

TEMA: Rinkodara

BALYS VIRŠUTIS

Apie lektorių:
„Vienareikšmiškai – mokymai davė tiesioginės naudos, todėl Balį Viršutį rekomenduočiau visiems, kuriems reikia verslo
konsultacijų veiklos efektyvumui didinti ir tobulinti.“
Audrius Kalvaitis, UAB Impuls LTU

Disciplina, valia, tikslo siekimas ir konkretumas…
Puikiai valdo auditoriją, įkvėpia…
Skatina iš karto taikyti tai, ką išmokai…

PATIRTIS: Vadovavimo ir pardavimų meno Balys mokėsi ne iš vadovėlių. Jau nuo 2008 metų jis aktyviai dirbo marketingo ir pardavimų srityje, kurioje greitai pakilo iki direktoriaus pareigų. Lygiagrečiai Balys pradėjo konsultuoti Lietuvos ir užsienio įmones plėtros, pardavimų skatinimo ir vadovų efektyvumo didinimo klausimais. 2010 metais jis tapo Lietuvos NLP Asociacijos valdybos nariu, o 2012 metais ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventų asociacijos steigėju ir prezidentu. Nuo 2014 metų Balys aktyviai vadovauja ir veda pardavėjų ir vadovų ugdymo programas žinomiausioms, stipriausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Balys Viršutis taip pat yra savigynos klubo Fight Club Brotherhood steigėjas ir instruktorius, aktyvus ir geidžiamas pardavimų ir vadovų konferencijų pranešėjas.

Pristatome lektorius

TEMA: Laiko ir streso valdymas

LUKAS MACKEVIČIUS

PATIRTIS:
„StressOff“ programos autorius, sertifikuotas streso ir pokyčių valdymo ekspertas, turintis daugiau kaip 10 metų sėkmingos vadovavimo ir konsultavimo patirties, dirbo su daugiau nei 50 privačių ir viešųjų organizacijų, padėjo planuoti ir įgyvendinti strateginės reikšmės pokyčius. Pastarųjų dviejų metų klientai: Danske Bank, Gjensidige, Luminor, If Insuarance, Western Union, Ergolain, Lietuvos Jūros muziejus, Inteligent BIM Solutions, Lietuvos geležinkeliai, Lietuvos Vyriausybės kanceliarija, Kelių Priežiūra ir kt. organizacijos.

Daugiau informacijos apie konsultantą

TRUMPAS PROGRAMOS APRAŠYMAS:

Po šio įtraukiančio ir praktinius sprendimus orientuoto virtualaus seminaro, dalyviai iš esmės pakeis savo požiūrį į stresą bei aplink juos vykstančius pokyčius. Dalyviai supras kas iššaukia (neigiamas) mūsų reakcijas atsidūrus neapibrėžtose situacijose ir susipažins su pagrindiniais asmeniniais pasirinkimais, nuo kurių priklauso mūsų asmeninė gerovė, efektyvumas ir pasitenkinimas gyvenimu. Taip pat, šio užsiėmimo metu dalyviai susipažins su pagrindiniais principais, kurie ne tik leidžia „pratempti“ sunkius laikotarpius, bet ir klestėti sudėtingomis sąlygomis. Na, o kadangi laiko stoka yra vienas iš pagrindinių streso šaltinių – susipažinsite su praktiniais patarimais, kaip susidėlioti prioritetus, kad spėtumėte padaryti tai, kas Jums yra svarbiausia. Šiuose mokymuose bus daug praktinių užduočių – būkite pasiruošę efektyviai veiklai!

Antrasis etapas: verslumo mokymai

Vasario mėnesį pakviesime registruotus dalyvius į verslumo mokymus.

Mokymų temos:

 • Derybos
 • Lyderystė
 • Rinkodara
 • Komandinis darbas
 • Laiko ir streso valdymas

Dabar Jums reikia tik užpildyti anketą.

Daugiau informacijos:
verslosvyturys@gmail.com

Tel. Nr. 8 678 24131 (Galite kreiptis darbo dienomis nuo 12 iki 16 val.)

GALI DALYVAUTI:

 • Ekonomiškai neaktyvūs (studentai ir pan.)
 • Bedarbiai – registruoti arba neregistruoti užimtumo tarnyboje
 • Gyvenantys arba besinuomojantys būstą tikslinėje teritorijoje (apie tikslinę teritoriją skaitykite prie pirmo etapo informacijos šiek tiek žemiau)

Pirmasis etapas: informaciniai-motyvaciniai mokymai

Sausio 28 d. 13 val. Informaciniai-motyvaciniai mokymai online (visiems užsiregistravusiems).
Moderuoja Dovaldas Kušlikis.

Nuoroda į Facebook paskelbtą renginį: https://www.facebook.com/events/117924870135563

Daugiau info:
verslosvyturys@gmail.com

Tel. Nr. 8 678 24131 (Galite kreiptis darbo dienomis nuo 12 iki 16 val.)

GALI DALYVAUTI VISI, bet vėliau jie:

 • turės pristatyti idėją
 • Jaunas verslas arba registruotas iki 24 mėnesių nurodytoje žemėlapyje teritorijoje arba steigiamas naujas subjektas tikslinėje teritorijoje. Tikslinė teritorija sudaro 512 ha ir yra išsidėsčiusi tarp Naikupės g., Taikos pr., Baltijos pr., Šilutės pl., Mokyklos g., Kapsų g., Žemaičių g., Joniškės g., Mokyklos g., Danės g. tęsinio, Artojo g., Liepų g., K. Donelaičio g., Vytauto g., Bokštų g., Naujojo Sodo g., S. Šimkaus g., Danės g., Tiltų g., Daržų g., Pilies g., Galinio Pylimo g., Taikos pr., Dubysos g., Minijos g. iki Naikupės g.
  Susieta teritorija sudaro 60 ha, jos dalys yra skirtingose miesto dalyse: viena dalis apima Klaipėdos senamiestį, o kita dalis yra Klaipėdos miesto šiaurėje – tai Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno teritorija prie Savanorių prospekto.AMŽIUS NESVARBU!
  Dalyvavimas viso projekto renginiuose NEMOKAMAS

Susisiek su mumis