Statusas Vardas, pavardė El. paštas
Asociacijos prezidentas ir valdybos pirmininkas Elijus Vainauskas  elijus.vainauskas@gmail.com
Asociacijos viceprezidentas ir valdybos narys Remigijus Žiogas ziogas@tryskaraliai.lt
Asociacijos komunikacijos specialistė-projekto koordinatorė Eglė Sakutienė info@mmk.lt
Valdybos narė Rita Borta iraida.berta123@gmail.com
Valdybos narė Indrė Butvilė indre@butvile.lt
Valdybos narys Aleksas Bagdonavičius Aleksas.bagdonavicius@gmail.com
Valdybos narys Tomas Kasperavičius tomaskaspe@gmail.com
Valdybos narė Giedrė Buganauskaitė giedre.buganauskaite@gmail.com
Valdybos narė

Valdybos narys

Aušra Pacevičiūtė

Mindaugas Gudelis

ausrapac@yahoo.com

mindaugas.gudelis@gmail.com

Prezidentų klubo narė Indrė Butvilė indre@butvile.lt
Prezidentų klubo narė Virginija Beliauskienė v.beliauskiene@gmail.com
Prezidentų klubo narys Raimondas Beliauskas raimondas@jurossvente.lt
Prezidentų klubo narys Kazys Paulikas kazys.paulikas@nese.lt
Prezidentų klubo narys Tadas Šatkauskas tadas@sabelija.lt
Prezidentų klubo narys Saulius Savickis saulius@expo-vakarai.lt
Prezidentų klubo narys

Prezidentų klubo narys

Gintaras Bendžius

Aleksas Bagdonavičius

info@cactus.lt, prodiuseriubrolija@gmail.com

Aleksas.bagdonavicius@gmail.com