Statusas Vardas, pavardė El. paštas
Asociacijos prezidentas ir valdybos pirmininkas Remigijus Žiogas  ziogas@tryskaraliai.lt
Asociacijos viceprezidentė ir valdybos narė Teresė Žorniakienė Terese.Zorniakiene@klaipeda.lt
Asociacijos verslumo projekto koordinatorė-komunikacijos specialistė Eglė Sakutienė info@mmk.lt
Valdybos narė Rita Borta iraida.berta123@gmail.com
Valdybos narė Julija Popelkovskaja klaipedosrenginiai@gmail.com
Valdybos narys Elijus Vainauskas elijus.vainauskas@gmail.com
Valdybos narys Tomas Kasperavičius tomaskaspe@gmail.com
Valdybos narys Aurimas Cibulskas aurimascibulskas@gmail.com
Valdybos narė

Valdybos narys

Aušra Pacevičiūtė

Mindaugas Gudelis

ausrapac@yahoo.com

mindaugas.gudelis@gmail.com

Prezidentų klubo narė Indrė Butvilė indre@butvile.lt
Prezidentų klubo narė Virginija Beliauskienė v.beliauskiene@gmail.com
Prezidentų klubo narys Raimondas Beliauskas raimondas@jurossvente.lt
Prezidentų klubo narys Kazys Paulikas kazys.paulikas@nese.lt
Prezidentų klubo narys Tadas Šatkauskas tadas@sabelija.lt
Prezidentų klubo narys Saulius Savickis saulius@expo-vakarai.lt
Prezidentų klubo narys

Prezidentų klubo narys

Gintaras Bendžius

Aleksas Bagdonavičius

info@cactus.lt, prodiuseriubrolija@gmail.com

Aleksas.bagdonavicius@gmail.com