Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ Prezidentas savo pareigas eina 1 (vienerius) metus. Prezidento kadencija prasideda per Asociacijos gimtadienio šventę birželio viduryje, o baigiasi po metų, kuomet inauguruojamas kitas Prezidentas. Prezidentą, kuris kartu eina ir Valdybos pirmininko pareigas, renka visuotinis asocijuotų narių susirinkimas.

aleksas-bagdonavicius17                                                      Aleksas Bagdonavičius 2017-2018 m. Prezidentas

indre-butvile-177x142Indrė Butvilė 2016-2017 m. Prezidentė

 

Foto-garbes-lenta5Gintaras Bendžius  2015-2016 m. Prezidentas

Foto-garbes-lenta4Virginija Beliauskienė 2014-2015 m. Prezidentė

Mano kadencijoje be tradicinių renginių – MMK narių sueigų, lapų grėbimo, slaugos namų teritorijos švarinimo akcijų, politinių priešrinkiminių debatų, Verslo grupės „(A)maze“ renginio turėjome ir išskirtinių projektų. Dalinuosi iškarpa iš savo metų ataskaitos:

„Šiemet jau keletą mėnesių asociacijos vardas garsinamas su TV projektu Supermiestas, kuriame Klaipėdos komandos pasirodymams vadovauja mūsų asociacijos narys Gintaras Bendžius. Prieš ketvertą metų laimėtas projektas, padedant mūsų asociacijai miestui padovanojo vaikų žaidimo aikštelę. Klaipėda ir vėl tapo Supermiestu. Laidos metu žiūrovai per rekordiškai trumpą laiką sunešė į miesto aikštę minkštų žaislų kalną, kurie vėliau buvo išdalinti regiono vaikų globos namams, taip pat praplėsta prieš 4 metus įrengta vaikų aikštelė.

Kultūros grupė, Gintaro Bendžiaus ir Raimondo Beliausko iniciatyva startavo su nauju unikaliu projektu “Nacionalinės žuvies rinkimai” , kurio pirmas etapas, t.y. specialistų diskusijos, konkurso kriterijų nustatymas, komisijos rinkimai jau įvyko. Lauksime tolesnių etapų, kurie siesis laike su kitu tradiciniu edukaciniu renginiu “Švari Dangė”, kurią kartu su mūsų partneriu Rotary klubu “Concordia 1826”, rengsime ir šių metų gegužę.“

Matau didelę organizacijos jėgą, linkiu Valdybai, ateinantiems Prezidentams, visiems nariams kūrybinės energijos geriems sprendimams ir darbams, kad Klaipėda taptų miestu, kuriame gera gyventi.

sauliusSaulius Savickis 2013-2014 m. Prezidentas

Neskaičiuodamas nei valandų, nei dienų laikas bėga greitai. Ir atrodo mes bejėgiai pasipriešinti laiko tėkmei… bet tai nėra visai teisinga – mes galime tą laiką paversti prasmingu mūsų sąjungininku darydami gerus darbus. Puikiausias to pavyzdys yra asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ nariai, kurie jau penkis metus kaip stebukladariai paverčia savo laiką gerais darbais Klaipėdai ir čia gyvenantiems žmonėms. Mieli asociacijos nariai, Jūsų savanoriškos pastangos, iniciatyvos, geri norai ir neatlygintini geri darbai stiprina jus pačius, mūsų asociaciją ir mūsų Klaipėdos miestą.

Man teko didelė garbė, o tuo pačiu ir pareiga būti asociacijos vedliu pastaruosius metus. Pradžioje, prieš penkis metus, netikėjau, kad būsiu asociacijos prezidentu, tačiau bendražygių tikėjimas ir pasitikėjimas mane įkvėpė ir palaikė, dariau klaidas, stengiausi jas taisyti ir mokytis. Tikiuosi jūsų nenuvyliau. Metai buvo kupini įvykių – renginių, diskusijų, susitikimų. Asociacija tapo labiau žinoma, Jūsų geri darbai labiau matomi, o klaipėdiečiai labiau bendruomeniški, arčiau savo miesto.

Mielas bičiuli, nuoširdžiai dėkoju tau, kad buvai kartu, kad neklausinėjai ką miestas gali duoti dėl tavęs, bet pats davei, buvai mažu stebukladariu paverčiančiu savo laiką gerais darbais Klaipėdai.

(ištrauka iš Prezidento Sauliaus Savickio prezidentavimo ataskaitos)

tadas-satkauskasTadas Šatkauskas 2012-2013 m. Prezidentas

raimondas-beliauskasffdsgsdfRaimondas Beliauskas 2011-2012 m. Prezidentas

Mano vadovavimo metais buvo pertvarkyta organizacijos struktūra, įvesta prezidentų metinė rotacija, įsteigtas prezidentų klubas, veiklą pradėjo valdybos strateginis bei vykdomasis komitetas. Drąsiai galiu pasakyti, kad tais metais viešumo politika buvo aukščiausio lygio ir davė didelius dividendus ateičiai. Asmeniškai man asociacija – tai eksperimentinė visuomenės nuomonės laboratorija, kur gali ateiti su pačiomis įvairiausiomis idėjomis, jas išdėstyti, o įrodęs jų patrauklumą, bandyti jas įgyvendinti.

kazys-paulikasKazys Paulikas 2009-2011 m. Prezidentas

Mielas mano kaimyne, kolega ar jaunasis oponente. Kreipiuosi į tave kaip į artimą bičiulį, kuris kaip ir aš gyvena šiame nuostabiame mieste.  Būkime kartu tikraisiais šio miesto gyventojais, grąžinkime, puoselėkime savo bendruomenę, dalinkimės geru žodžiu.

Nepamirškime savo pareigų , aktyviai dalyvaukime rinkdami savo atstovus valdžioje, atlaidžiai kritikuokime, pakančiai klausykime, demokratiškai vertinkime. Kurkime bendruomenę savo vaikams..

 Mus visus vienija mūsų širdis Klaipėda