Jei norite dalyvauti asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ veikloje, yra keli būdai:

  1. Galite prisijungti prie mūsų puslapio Facebook sistemoje – didžiausios Klaipėdos bendruomenės internete. Matysite visus pranešimus apie renginius, galėsite reikšti savo nuomonę ir bendrauti su bendraminčiais Asociacijos draugais.
  2. Užpildyti anketą ir tapti Asociacijos nariu. Jūs gausite visą informaciją apie renginius, veiklą, galėsite dalyvauti diskusijose, inicijuoti savo diskusijas ir bendrauti su visais nariais. Galite būti aktyvūs tiek, kiek norite. Anketą Jums atsiųsime, jei parašysite mums el. paštu užklausą į info@mmk.lt. Užpildę anketą ir tapę nariu, galite aktyviai dalyvauti Asociacijos renginiuose, diskusijose, įsitraukti į jums įdomios veiklos grupės veiklą. Veiklos grupių nariai nusistato strateginius veiklos planus, turi susitikimų grafiką ir numatomų darbų sąrašą.
  3. Aktyviai dalyvaudamas Asociacijos veikloje, galite tapti asocijuotu nariu. Asocijuoti nariai turi balsavimo teisę, gali rinkti Valdybą ir Prezidentą, turi galimybę dalyvauti išskirtiniuose renginiuose. Asocijuoti nariai moka stojamąjį ir narystės mokestį. Asocijuotu nariu tampama Valdybos sprendimu.