Pirmadienio pavakarę asociacija „Mano miestas Klaipėda“ sukvietė miestiečius į pavasario sueigą Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Renginys prasidėjo melodingu Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo Jono Sakalausko pasirodymu, po kurio teatro vadovas papasakojo susirinkusiems apie planuojamą teatro ir jo teritorijos rekonstrukciją.

Sueigos organizatorių bei svečius pasveikino Klaipėdos miestos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas. „Džiaugiuosi, kad Asociacija „ Mano miestas Klaipėda“ yra nuosekli, užtikrina savo veiklos tęstinumą. Tai yra šios organizacijos stiprybė“ – pabrėžė miesto vadovas.

Asociacijos Prezidentė Indrė Butvilė pristatė sueigos dalyviams 8-aisiais asociacijos veiklos metais nuveiktus ir dar planuojamus darbus. „Išties turime kuo pasidžiaugti, daug nuveikėme, bet dar daug turime nuveikti. Gera, kai mūsų akcijos ir projektai sulaukia miestiečių palaikymo. Sueiga – puiki proga jiems padėkoti ir pakviesti toliau veikti kartu“ – džiaugėsi Prezidentė.

Pavasario sueigoje asociacija „Mano miestas Klaipėda“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su dviem socialiniais partneriais – Klaipėdos samariečių bendrija ir Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru. Šio renginio metu pirmą kartą asociacijos istorijoje buvo įteikiami asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ garbės nario diplomai asmenims, nusipelniusiems asociacijai ir Klaipėdai. Pirmieji tokiu garbingu diplomu apovanoti Klaipėdą Lietuvoje ir už jos ribų garsinantys asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ draugai atlikėjai Vilius ir Violetai Tarasovai bei ichtiologas Lietuvos jūrų muziejaus Akvariumo ir jūrų gamtos skyriaus vedėjas Saulius Karalius.

Vakarą vainikavo asociacijos garbės narių Viliaus ir Violetos Tarasovų atliekama daina „Mano mieste“.