Brangūs asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ nariai ir draugai,

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ jau aštuonerius metus telkia miestiečius geriems darbams Klaipėdai, todėl šiandien galime pasidžiaugti gausia sėkmingai suorganizuotų, pilietinę bei socialinę iniciatyvą skatinančių ir visuomenės palaikymą turinčių renginių, akcijų bei projektų istorija. Tai įkvepia, tačiau kartu ir įpareigoja naujiems darbams bei iššūkiams, siekiant tikslo – kad Klaipėda būtų miestas, kuriame gera gyventi.

Dėkojame, kad esate kartu, vertiname tai ir kviečiame Jus ir toliau kartu su mumis būti. Primename, kad Jūs galite prisidėti prie asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ veiklos ne tik organizuodami ar dalyvaudami asociacijos iniciatyvose, bet ir skirdami asociacijai 2% gyventojų pajamų mokesčio. Tai Jums nieko nekainuos, tuo tarpu, asociacija turės galimybę dar plačiau ir kokybiškiau veikti mūsų visų mylimo miesto labui.

Jei sutiksite skirti asociacijai 2% gyventojų pajamų mokesčio (galite skirti ir 1%, jei norite paskirstyti paramą keliems paramos gavėjams), siūlome tai padaryti iki 2017 m. gegužės 2 d. taip:

  1. Atsisiųskite ir įsidiekite savo kompiuteriuose dokumentų pildymo programą „ABBYY eFormFiller 2.5“: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Apie_formu_teikima/Apie_formu_teikima_1/Formu_pildymo_programa.aspx;
  2. Per įdiegtą programą užpildykite prašymo formą FR0512 (pridedame formą ir jos pildymo pavyzdį) ir ją pateikite artimiausiame Mokesčių inspekcijos skyriuje arba elektroniniu būdu naudodamiesi el. deklaravimo sistema: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Paramos gavėjo – asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ rekvizitai, reikalingi, pildant formą:

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“
Turgaus g. 1, LT-91247, Klaipėda
Įmonės kodas 302380255
A/S LT08 5016 3000 1400 0181
Klaipėdos kredito unija

Iš anksto Jums dėkojame, kartu mes galime daugiau!