Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ naujos kadencijos prezidente išrinkta Indrė Butvilė nekandidatuos į Seimo narius. Tokį sprendimą lėmė organizacijos nuostata nesusieti savo veiklos su jokia politine partija.  

Advokatė I.Butvilė buvo iškelta kandidate Danės rinkimų apygardoje ir partijos “Tvarka ir teisingumas“ rinkimų sąraše. „Savo kadencijos metu sieksiu, kad visi asociacijos nariai, nepriklausomai nuo jų partinės priklausomybės, bendromis pastangomis veiktų Klaipėdos miesto ir jo gyventojų gerovei“, – teigia būsimoji prezidentė.

Tarp asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ narių yra ir įvairių politinių partijų atstovų, tačiau nė vienai ideologijai neskiriamas prioritetas. „Mūsų tikslas atkreipti dėmesį į aktualias Klaipėdai problemas, o ne kovoti dėl politinės įtakos, – sako kadenciją baigiantis asociacijos prezidentas Gintaras Bendžius. – Pozityvios energijos skleidimas, socialiai orientuota veikla, siekis spręsti uostamiesčio problemas, skatinti miestiečių pilietiškumą – tokie yra prioritetai“ . Tai, kad į asociacijos renginius noriai atvyksta politinių partijų lyderiai, pasak G.Bendžiaus, yra aiškus ženklas, kad organizacija nėra politiškai angažuota ir yra vertinama už savo neutralumą ir pliuralizmą.

Asociacijos prezidento kadencija – 12 mėnesių. Naujosios prezidentės inauguracija planuojama birželio 13 dieną.