Rugsėjo 12-ąją, 11 val. visi, kurie nenuilsdami maigė telefonų mygtukus už savo miestą, visi, kurie savo talentais gynė jo garbę TV studijoje, buvo pakviesti į dovanos Klaipėdai sutiktuves.
Danės skverelyje, kur po pirmojo „Lietuvos supermiesto“ projekto įsikūrė tuometinis trofėjus – spalvinga vaikų žaidimų aikštelė, skambiai pavadinta vaikų supermiestu, visą savaitę virė darbai. Čia buvo pastatyti šių metų TV projekte klaipėdiečių iškovoti nauji vaikų žaidimo įrenginiai. Maža to, kad mažuosius pramogauti atlydėjusiems tėveliams ar seneliams netektų nuobodžiauti, atsinaujinusiame vaikų supermieste buvo įrengti lauko treniruokliai suaugusiesiems.

Priminsime, jog balandžio 26-ąją superfinale LNK televizijos studijoje susirėmė du Vakarų Lietuvos miestai – Klaipėda ir Plungė. Klaipėdiškiai nepaliko šansų plungiškiams – antrąkart triumfo akimirkas išgyvenusiai Klaipėdos komandai buvo įteiktas 7500 eurų čekis vaikų žaidimo aikštelei įrengti. Klaipėdos komandos štabas nusprendė, jog už šią sumą geriausia naujais įrenginiais praturtinti jau esamą vaikų supermiestą, kuriame mielai lankosi ne tik centrinės miesto dalies vaikai. Prieš sumontuojant naujus vaikų žaidimo aikštelės įrenginius buvo atnaujinti ir jau esami.
Šventinėse vaikų supermiesto naujienų sutiktuvėse buvo smagu ne tik nuo supermiesto gyventojų šypsenų. Susirinkusiesiems savo pasirodymus dovanojo jaunieji Klaipėdos talentai – Jaunimo centro dainos studijos „Keberiokšt“ dainininkai, mažieji solistai Saulė ir Kajus, miesto garbę TV studijoje gynę jaunieji gimnastai. Renginio vedėjas Remigijus Žiogas.
Šventinių sutiktuvių organizatoriai – Supermiesto Klaipėdos komandos štabas, asociacija „Mano miestas Klaipėda“.